"Водоснабдяване и канализация - Варна" ООД

Провери своята сметка Начини и места за плащане Известия за спиране на вода Самоотчет

Отборът на „ВиК – Варна” грабна Купата на Община Варна

03.06.2019 г.

С Купата на община Варна в крайното комплексно класиране за поредна година се сдоби отборът на „ВиК – Варна”, след отлично представяне на „Откритите работнически спортни игри за Купата на Община Варна 2019”. На второ място се класира отборът на ОД на МВР – Варна, на трета позиция е тимът на „Пътища и мостове” ЕООД. Състезанията в шестте дисциплини - плажен волейбол, волейбол в зала, дартс, тенис на маса, стрийтбол и футбол на малки вратички, се проведоха от 15 април до 31 май. В надпреварата се включиха 60 отбора от 23 фирми от Варна.

До победата в комплексната надпревара се стигна след завоюването на общо три златни медала в отборните състезания, един сребърен медал и две четвърти места. Тимът на „ВиК – Варна” завоюва златните медали в тениса на маса при мъжете и жените, както и в турнира по дартс при мъжете. Сребърен медал спечелиха дамите в плажния волейбол. Двете четвърти места, донесли принос за крайното класиране са в плажния волейбол при мъжете и в дартса при жените.